Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingulli 3nt - Kishe Une Bukuroshe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  21

Femant kosove jan femnat mat bukura ne evrope mundem me thon jon femnart mat civilizume djemt si kena pak tmir se femnat krejt kull i kena.

Kishe une Bukuroshe (4x)

GhettoGeasy
Kjo qe po e thom tani nuk ka lidhje
me femna qe kan qen deri tasht
kjo vazhdon koheve te fundit ndoshta kthen pas
kjo nuk dot thot qe osht qike e mir merensi
osht me pas bir e kish pas ma mir
po prap nuk osht shtir
se femna ka te shterjt edhe tlir
po ti pa pare edin qe smunesh me bli as ni bir
po kush po merzitet se kjo o gangster tem e lire

Trimin me shoqe shok po lexojn shum gazeta
shprehje eksiqit ne hiphop ska jete
keshtut qe gjithmon kur tja lypsh grun dikuna
duesh me mendu ate ja gjujna a stja gjujna
masanej ti nga e mira me dal ki kujdes
qka po bon insporohu nga puna biqes ktheu
mikrofon se kjo qe poperdorni osht
bashkpunim gjines femnore
edhe naj dit do te jet
femnat tona dor per dore

BIGXIG
Krejt kjo osht pasoj nga reperat e till
qe ni femen e keq gishtin me te vogel te sill
me te vertet nuk jetohet me mendja madh
kishe une bukuroshe jan edhe disa fjal qe
shpesh i kom ndegju se lypin reperat
dashni mu ju knu

Femant e sodit e ton diten lypin tjeter ! kishe na sene vene kishe kishe na kurvaaa hahaha
gangster me ju kallxu babes per femana nuk kisha menu keq per to e kisha bo ni sen i kisha qu germi isha knaq me to bab

Kishe un bukuroshe (4x)

GhettoGeasy
Kush po thot qe per dashni nuk di me knu
un bofsha ty ti ma bofsh mu
qitasht mu kujtu edhe ni fjal dashnie ne fund
doggystyle dhe hajt baju prej shpije
keshtut qika muni ni me bo dashni me ne
propozim i hatashum nga a art Tingulli 3
Shtir osht me te vertet nga kto qikat e sotit
e tsilln para hunve veq pa i ardh mare prej zotit
kiameti svjen ndryshe babgjyshi jem kur sren ....
................................................

Kishe une bukuroshe (4x)

Kjo qe po them tani nuk ka lidhje me femnat qe kan qen deri tasht, kjo eshte per do te koheve te fundit ndoshta kthehemi pas ........................

GhettoGeasy
e mos me ju vet shum se nga jeni
veq se me ju tregu se gjindeni ne
prishtina fucking city ket qka po
e them nuk dot thot qe jemi kunder jush
po jemi me partin e gjagjit xhorxh W Bush
po sigurisht kuptohet se kush jemi ne:
T dhe I dhe N dhe G dhe U dhe LL dhe I dhe 3

Kishe un bukuroshe (4x)

Ky tekst u dërgua nga Mr.leutrimi   Drilonn10Renditja: Top 200
Publikimi: 31/12/2001


Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:


Komente 0


Tingulli 3nt - Kishe Une Bukuroshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kishe Une Bukuroshe".
3. Video është e këngës "Kishe Une Bukuroshe", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.