Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Tini - Kungjak  (Feat. Mozzik)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mozzik

06/02/2013

2013-02-06T16:37:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kungjak" kënduar nga Tini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Tinifly:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet