Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tione - Kallzo Ka Po Shkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

(YEahh Tionnn.. ngonii qit senn mu em ngojn

(tione

Kush po vjen po dihet kush po vjen me sy po shihet kur jem na n'club po rrim se tona ont zoni jem o ka nihet kado qe shkojna vetem njona kejt i rrzona pare kejt i mlona ngoo ti senet tona na jemi dosta me milion per neve kerkon sna nin kush o tion tka kejt e din ej dosta na po vim kta kurgjo spo din gjdo sen po shkon veq prej fillim ti rri aty vetem kqyri filmin tia shumm i rrepsekton ket kong shum ma ngoj ket tjertren fill e boj beatin hiq mos ma nal bona ni beat tjeter per freestyle kta kejt e din ksu o per HIp Hop edhe shpin ta boj bllok na jem shum nalt sun na nzen se ti sman men ni plum ne kry fill tlo nven rep dhe ngjushllime ti rriminime qyshh me bo zoni tem me ni time ... zoninn temm me ni timee...

(ref_tione x2
Kallzo ka po shkon ti dost kallzoj shokve se
erdh tionnn kallzo ka po shkon ti dost kallzo
shokve se erdh tion ..

(tione_

Ndalu stopp kush o per Hip Hop ti se zdin kot repi nta boj ROCK Hey un jom me troproj vi ta masakroj e ksuh o tion te kallzoj prej loje te eliminoj se na kur vina vina me limuzina shkojm drejt neper kaSSina me 3-femna hina ky sen mir po tingllon ngoje baben qat kallzon ngoje tionnn . ref_tione

(ref_tione x2
Kallzo ka po shkon ti dost kallzoj shokve se
erdh tionnn kallzo ka po shkon ti dost kallzo
shokve se erdh tion .. YEahhh..


Ky tekst u dërgua nga Tione


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tione
Publikimi: 26/02/2011


Tione - Kallzo Ka Po Shkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallzo Ka Po Shkon".
3. Video është e këngës "Kallzo Ka Po Shkon", por nuk këndohet nga Tione.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tione:


Komente 0