Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tiri - Nothing Else Matters

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nothing Else Matters".
3. Video është e këngës "Nothing Else Matters", por nuk këndohet nga Tiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tiri - Nothing Else Matters  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/05/2013

2013-05-29T16:19:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nothing Else Matters" kënduar nga Tiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tiri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Metallica - Nothing Else Matters

So close no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
And nothing else matters

Never opened myself this way
Life is ours, we live it our way
All these words I don't just say
And nothing else matters

Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Never cared for what they do
Never cared for what they know
But I know

So close no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
And nothing else matters

Never cared for what they do
Never cared for what they know
But I know

Never opened myself this way
Life is ours, we live it our way
All these words I don't just say
And nothing else matters

Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Never cared for what they say
Never cared for games they play
Never cared for what they do
Never cared for what they know
And I know

So close no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
No nothing else matters

Lionel Richie - Nothing Else Matters

Do I love you?
Let me tell ya,
My Mona Lisa with a smile,
Knowing all that we've been through,
Together,
We've lasted for a while.
Hasn't it been so easy?
But life can be that way,
You made all the mountains,
Seem so small.
'Cause when there's love,
True love,
Nothing else matters,
At all.
Those precious moments,
Are filled with so much tears and laughter;
Funny how the time does fly.
Was it all a plan,
Or some passing chances?
I won't ask the reason why.
If I say I love you,
Let me tell you like it is,
Love you till the stars stars,
All start to fall.
'Cause when there's love,
True love,
Nothing else matters,
At all.
When I say I love you,
Let me tell you like it is,
Love you till the stars,
All start to fall.
Yes when there is love,
True love.
Yes when there is love,
True love.
Yes when there is love, true love;
Nothing else matters,
Nothing else matters,
Nothing else matters,
At all......
Më Shumë Këngë Nga Tiri Gjoci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet