Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tiron Alili - Me Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Më fal o shpirt që ne dasmën tënde erdha pa me thir M'fal o shpirt smund ti mbaja lotet që mi sheh ne syy..Edhe ket nat edhe asnjeher ne jet skam me u pendu.Edhe ket nat erdha veç martesen per me ta uru..

Ref:2 here
Te dua edhe pse me tjeter je martuar dije sa te jet kjo jet skam me t'haru..Sa t'jet kjo jet skam me t'haru..

Ndoshta nje her na bashkohen ruget tona perseri.
Ndoshta njeher ma shikon lotin ti ne syy..
Edhe ket nat edhe asnjeher ne jet skam me u pendu.Edhe ket nat erdha veç martese per me ta uru..

Ref:4

Te dua edhe pse me tjeter je martuar dije sa te jet kjo jet skam me t'haru..Sa t'jet kjo jet skam me t'haru..


Ky tekst u dërgua nga Lonaa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tiron Alili
Publikimi: 04/01/2010


Tiron Alili - Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal".
3. Video është e këngës "Me Fal", por nuk këndohet nga Tiron Alili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tiron Alili:


Komente 0