Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Titi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Mursel Zymberi

Gjani Albanianstar

Naim Sogojeva (Nimi)

Arlind Zeqiri

Faton Sofra

Sokol Matoshi

Biti Dragusha

Flurim Susuri (Luli)

Alban Feka

Habil Hoxha


Tags: Titi

Krijo Një Kartolinë