A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tiziano Ferro

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Latina 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Tiziano Ferro është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Tiziano Ferro është një këngëtar i famshëm italian i rrymës POP. Gjithashtu ai ka regjistruar gjithë këngët e tij në spanjisht. Albume në italisht: 2001 - Rosso Relativo 2003 - Centoundici 2006 - Nessuno è solo 2008 - Alla mia età Albume në spanjisht: 2001 - Rojo relativo 2003 - Ciento once 2006 - Nadie está solo 2008 - A mi edad Këngët më të njohura: Perdono 2001 Imbranato 2001 Rosso Relativo 2001...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Passenger

Justin Timberlake

Arash

Michel Teló

Guy Sebastian

Alex Ubago

Adam Lambert

Luis Fonsi

Sting

Chris Brown


Tags: Tiziano Ferro

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019