Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tiziano Ferro - Boom Boom Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dal tempo che mangiai
Al tavolo di un bar
Al tempo che passai
Nella strada che va
Dai giorni senza Dio
A quelli insieme a te
Dove mi ritrovo io
Le cose vanno via
Si perdono...chissi 
Eppure siamo qui
Sulla bocca un "ciao"
Io e te cosi¬
RIT:
My heart is calling
Boom baby
Boom boom boom
My soul is getting
Blue baby
Blue blue blue
As blue as the sky
As blue as your eyes
Bussare agli occhi tuoi
E non trovare me
Le mani che oramai
Non si incollano a te
Parole andate via
Come noi due.
RIT:
...
Gridano sento
Che no, non mi arrendo
E brucio e scaccio via
La malinconia

Odore di citti 
Che non i¨ pii¹ poesia
Nell'attimo che ormai
Con le scarpe va via
E c'i¨ dell'ansieti 
Pensarmi senza te
Sari  una noviti 

RIT:
...

Nuk kemi video për këtë këngë.
Tiziano Ferro - Boom Boom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boom Boom".
3. Video është e këngës "Boom Boom", por nuk këndohet nga Tiziano Ferro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tiziano Ferro:


Komente 0