Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Emri i Vërtetë:
  • Shpetim Dumnica
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: TMX është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet i TMX eshte Shpetim Dumnica. Lindi ne Vushtrri ku edhe jeton....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bardh1

Labbi

G-Fresh

Rexha-G

Mc.Problemi

Mad Boy

Real-D

Alboos

Durimash

1ky

Tags: Tmx, Shpetim Dumnica


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet