Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - 200 Ditë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  34Ishte vere moj kur me la
ishin ditet plot vetmi
200 ditë mu duken shumë
zemra m'digjej si qiri (2x)

Je me e bukura ne këtë botë
për ty sonte e çoj këtë gote
200 ditë e hiç me pake
unë i mjeri s'jam rahat (2x)

Ty te kam moj për merak
ti ma dogje shpirtin flakë
mos më shtin moj me t'ba be
qe te vuaj mos më le (2x)

Je me e bukura ne këtë botë
për ty sonte e çoj këtë gote
200 ditë e hiç me pake
unë i mjeri s'jam rahat


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23TNT
Publikimi: 01/12/1996


TNT - 200 Ditë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "200 Ditë".
3. Video është e këngës "200 Ditë", por nuk këndohet nga TNT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga TNT:


Komente 0