Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - Loçka Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sikur t'a kisha pran meje
Ndryshe do t'ishte
Sikur t'i kthehej folesë
Plagës në zemër

Loçkë, loçkë e para më ishe, loçkë
Loçkë, loçkë të parin më kishe, loçkë

Unë për ty vuaj në jetë
Dhe k'saj do t'i mbetëm
Shpresa është pronë e imja
Ti do t'më kthehësh

Loçkë, loçkë e para më ishe, loçkë
Loçkë, loçkë të parin më kishe, loçkë


Ky tekst u dërgua nga Albert HyseniTNT
Publikimi: 01/12/1985


TNT - Loçka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loçka".
3. Video është e këngës "Loçka", por nuk këndohet nga TNT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga TNT:


Komente 0