Më mbaj mend (për 1 muaj)


TNT - Çikë, Çikëzo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çikë, Çikëzo".
3. Video është e këngës "Çikë, Çikëzo", por nuk këndohet nga TNT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

TNT - Çikë, Çikëzo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ku Je"

Komente

Asnjë Koment

04/12/2012

2012-12-04T12:23:21+00:001,2,3 ja ku më ke Çikë çikëzo..
Afrohu mos ke turp nga unë
Mos u mashtro kur je me mu se jam me ty,
dhe mos ma mbyll veç njërin sy.

REF. 2x:
Shpirtin tënd ti hape zemër moj,
dhe ndoshta t'përqafoj,
dhe të dy sy mbylli e bukur je,
asgjë nuk premtoj.

1,2,3 ja ku më ke Çikë çikëzo..
Afrohu mos ke turp nga unë
Mos u mashtro kur je me mu se jam me ty,
dhe mos ma mbyll veç njërin sy.

REF. 4x:
Shpirtin tënd ti hape zemër moj,
dhe ndoshta t'përqafoj,
dhe të dy sy mbylli e bukur je,
asgjë nuk premtoj.


Ky tekst u dërgua nga Niti
Më Shumë Këngë Nga TNT:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë