Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - Kujtimet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Si nje hije u trete dhe shkove
Zemren time pse e harrove
Pse ne shpirt, ti me lendove oooohh
M’ ishe e vetmja qe dashurova
Veç me ty pata aq gezime
Tash k’to dite jane plot pikellime ooooohh

Mos me ler me ne k’to mundime
Kthemi prap ato kujtime oooooooh
Ç’faj i patem ne ketij Zoti
Qe ne vetmi po na shkon motii oooh

Si nje hije u trete dhe shkove
Zemren time pse e harrove
Pse ne shpirt ti me lendove oooohh
M’ ishe e vetmja qe dashurova
Veç me ty pata aq gezime
Tash k’to dite jane plot pikellime ooooohh

Mos me ler me ne k’to mundime
Kthemi prap ato kujtime oooooooh
Ç’ faj i patem ne ketij Zoti
Qe ne vetmi po na shkon motii oooh


Ky tekst u dërgua nga He


Akordet:

Intro

E|----------------------------------------------------------------------0-----------|
B|-------------------------------------------------------------0--------0-----------|
G|----------0----------------0-----------------------------------------0------------|
D|------4------------2-------------------------------------------------2------------|
A|---5------------3-----------------------------------------------------2---------|
E|---------------------------------------3--2---0-----------------------0-----------|

Verse
Em/C/Cadd9(shkon me C-ne si nje akord) /Bm

munde te luhet edhe keshtu per ata qe nuk mujn me kuptu Em/C/Bm

Ref.
D/G/Am/EmTNT
Publikimi: 01/12/2011


TNT - Kujtimet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujtimet".
3. Video është e këngës "Kujtimet", por nuk këndohet nga TNT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga TNT:


Komente 0