Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - E Din Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po rri une po mendoj
large teje pse jetoj
vetem ti ke dite
naten t'ma beshe dite

Po qaj e po rrenkoj
a thua kush na largoj
pa ty vetem merzi
mos me le n'vetmi

Ref--x2
E din, je per mua
e din, sa te dua
e din, si ti ska
plasa duke qare

Po rri une po mendoj
large teje pse jetoj
vetem ti ke dite
naten t'ma beshe dite

Po qaj e po rrenkoj
a thua kush na largoj
pa ty vetem merzi
mos me le n'vetmi


Ky tekst u dërgua nga SedatTNT
Publikimi: 07/02/2009


TNT - E Din
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Din".
3. Video është e këngës "E Din", por nuk këndohet nga TNT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga TNT:


Komente 0