Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - Ja Fali Zemrën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

S`dua te kthehesh
Tani po e di kush je
Sonte me shkrihesh
E kurse neser as nuk me njeh
Je nje aktore
Qe rolin e luan perfekt
Por me mua s`do ta kesh aq leht
Se skenarin ne fund e shkruaj vet

REF:2x
As per zor as per qef
As per t`mir as per t`keq
Emrin tim s`ke nevoj me permend
Shikoje jeten me nje sy tjeter
E ndoshta mbusheh mend.

Ia fali zemren
Veq asaj qe e di sa vlen
Shume me te bukur
Edhe me sy mbyll e gjej.
Je nje aktore
Qe rolin e luan perfekt
Por me mua s`fo ta kesh aq leht
Se skenarin ne fund e shruaj vet.

REF:2x
As per zor as per qef
As per t`mir as per t `keq
Emrin tim s`ke nevoj me permend
Shikoje jeten me nje sy tjeter
E ndoshta mbushesh mend.


Ky tekst u dërgua nga Fortessa\'aliqkajTNT
Publikimi: 14/12/2009
Festivali: Zhurma Show 2009


TNT - Ja Fali Zemrën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Fali Zemrën".
3. Video është e këngës "Ja Fali Zemrën", por nuk këndohet nga TNT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga TNT:


Komente 0