Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - Po Më Thua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Nata ra edhe jashtë bie shi
Për ku je nisur tani
Më thuaj natën e mirë
Se prite ditën të vijë
Do të shkosh nuk paska kthim
Një lutje po
Nga ti do kërkoj një përqafim
Që ta kujtoj një çast me ty

Ref. 2x
Po më thua larg do t’shkosh
Po më thua larg më rri
Do kujtoj një përqafim
Që dikur ma fale ti

Nata ra edhe jashtë bie shi
Për ku je nisur tani
Më thuaj natën e mirë
Se prite ditën të vijë
Do të shkosh nuk paska kthim
Një lutje po
Nga ti do kërkoj një përqafim
Që ta kujtoj një çast me ty

Ref. 4x
Po më thua larg do t’shkosh
Po më thua larg më rri
Do kujtoj një përqafim
Që dikur ma fale tiRenditja: Top 200
Publikimi: 08/11/2009


Më Shumë Këngë Nga TNT:


Komente 0


TNT - Po Më Thua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Më Thua".
3. Video është e këngës "Po Më Thua", por nuk këndohet nga TNT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.