Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - Xhevahir Moj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Pran dritares kur te pash
Dashurine ta dhash moj vashe
Por ti as nuk me flet
Por ti as sme shikon

Ref
4x
Xhevahir moj 7 selvi
Ti nbela po don me mshti
E ki mendjen me mtranu
Nana jote tkish lazdru

Te kan rritur per hasret
E une sjam as princ as mbret
Por ti as nuk me flet
Por ti as sme shikon

Ref
4x
Xhevahir moj 7 selvi
Ti nbela po don me mshti
E ki mendjen me mtranu
Nana jote tkish lazdru

Ky tekst u dërgua nga FlamurMPublikimi: 06/04/2009


Më Shumë Këngë Nga TNT:


Komente 0


TNT - Xhevahir Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhevahir Moj".
3. Video është e këngës "Xhevahir Moj", por nuk këndohet nga TNT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.