Live Video

TNT & Leonora Jakupi - Sonte Kemi Shume Gezime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/1997

1997-12-27T12:30:00

Më Shumë Nga

Leonora JakupiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte Kemi Shume Gezime" kënduar nga TNT & Leonora Jakupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga TNT & Leonora Jakupi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga TNT:

Më Shumë...