A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Toli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Toli ose ndryshe Artiol Gjapi vazhdon studimet ne shkollen teknike-elektrike "Gjergj Canco". Me muziken ka filluar me kengen "Per ty". Më datë 13 Prill 2017, Toli publikon videoklipin "Te Doja". Më datë 20 Qershor 2017, Toli publikon videoklipin "A Je Per Kafe". Muzika e këngës u punua nga Adrian Hila. Në Tetor 2017, Toli merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Nuk Kam Frike"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Jonathan Pilika

Gust Gjeci

Aldo Prendushi

Alesio Zaloshnja

Ardit Koduni

Rod

Frenkli Vjero

Lory B

Meli Sopa

Isak


Tags: Toli, Artiol Gjapi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019