A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tom Boxer

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Cosmin Simionică
  • Vendlindja:
  • Kraiova 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Tom Boxer është një këngëtar i huaj shumë i njohur. Tom Boxer (born Cosmin Simionică) is a Romanian DJ and producer. He has released various singles including "Morena" which reached number-one in Bulgaria, Poland, and Romania. It also reached the top 10 in Hungary and Israel. His next single was "Deep in Love", which peaked at number 8 in Romania, number 8 in Hungary and number 18 in Poland....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Tito El Bambino

Don Omar

Sami Yusuf

Ne-Yo

Josh Turner

David Bisbal

Bobby Valentino

T.I.

Arash

Luis Fonsi


Tags: Tom Boxer

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019