Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tomato
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Tomato është video produksion shumë i njohur. Fundi i viteve '90 ishte një periudhë shumë e rëndësishme për muzikë maqedonase, një fillim i diçkaje që shumë prej nesh sot duan ta kenë. Ishte fillimi i muzikës maqedonase me zë botëror, prodhuesit e rrobave të kërkuar shfaqje të vërtetë të modës, kompanitë kërkuar reklama si ato që mund të shohim në televizionet e huaja. Në atë kohë, disa ekspertë në muzikë, produkteve televizive dhe me një dëshirë të madhe për të qenë pjesë e botës së krijuar prodhimin e Tomato. Që prej ditës së parë, Tomato ka pasur kamera më të mirë në Maqedoni, programet më të reja redaktimi dhe disa dhjetëra dritat. Ky produksion realizon videoklipe edhe me këngëtarët shqiptarë si: Adelina Tahiri, Jeohna Sopi etj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet