Më mbaj mend (për 1 muaj)


Toni Gashi - Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love".
3. Video është e këngës "Love", por nuk këndohet nga Toni Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Toni Gashi - Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Top Fest 12

Komente

Asnjë Koment

30/03/2015

2015-03-30T14:19:37+00:00Love
po me thua qe te shkoj
shkoj
por te lexojn syt qe thone jo
do te te mbaj te tperqafoj
njesoj si me pare te tledhatoj
dhe puthjen e fundit te te jap
dhe me pas te shkoj

ateher fol
a ke dicka per tme thene
nese jo
merre zemren peng ta kam lene

sdua te ndjej e te mendoj
qe ky eshte fundi smund ta besoj
po lutem te jete nje makth, nje enderr po shpresoj

ref*X2
Dhe nese qaj zgjate doren edhe lotet mi ndal
dhe mbes pa fjale edhe fryma do me shuhet ngadale
me ste kam , brenda zemres gjithmone do te tmbaj
kthehem prap asgje sme ndal

a te kujtohen ato net
bashk tgjitha i dhame
si femije dore per dore
frymen bashke e ndame
pse mos tjemi si me pare
lumturine ku e lame?
aq shpejt sa e harruam
pse nuk kthehemi per ta marre?
ti e di ne zemer tkam
ti e di ne shpirt te mbaj
po ti shkruj keto fjale ne leter
sepse brenda dot si mbaj
pse mos tjemi si me pare?
dite nate gjithmone prane
bashke i dalim balle gjithe botes
ska njeri qe te na ndaje

tii je pedestiai i bukurise
smundem te tle e te t'harroj
e di qe dhembja kurre sdo kaloje
e di se do kthehem prap te ti te kerkoj

ref*X2
Dhe nese qaj zgjate doren edhe lotet mi ndal
dhe mbes pa fjale edhe fryma do me shuhet ngadale
me ste kam , brenda zemres gjithmone do te tmbaj
kthehem prap asgje sme ndal

jooo


Ky tekst u dërgua nga ennye
Më Shumë Këngë Nga Toni Gashi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet