Më mbaj mend (për 1 muaj)

Toni
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 29 Shtator 1981
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Toni është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Dhjetor 2010, Elida Kryeziu merr pjesë në Nota Fest 2010 me këngën "Fikni Dritat", në bashkëpunim me Toni.

Më datë 30 Prill 2009, Toni publikon videoklipin "Ngoje Qet Sen", në bashkëpunim me Dj Cimi.

Në Nëntor 2009, Dj Cimi merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Si Vitamin", në bashkëpunim me Toni.

Më datë 21 Dhjetor 2010, Fllow Twista publikojnë videoklipin "N'club", në bashkëpunim me Toni & Dj Cimi. Videoklipi u prodhua nga Biggy Image.

Në Qershor 2011, Dj Cimi merr pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 10 me këngën "Hanny", në bashkëpunim me Toni.

Më datë 26 Korrik 2011, Shpat Kasapi publikojnë videoklipin "Si Diamant", në bashkëpunim me Toni. Me këtë këngë, Shpat Kasapi marrin pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 11 në vitin 2012.

Më datë 26 Nëntor 2012, Hekuran Krasniqi publikojnë videoklipin "Shekulli Jonë", në bashkëpunim me Linda Krasniqi, Era Shala & Toni.

Më datë 24 Janar 2013, Toni publikon videoklipin "Baby".

Më datë 3 Korrik 2013, Toni publikon videoklipin "We Ballin".

Më datë 23 Qershor 2014, GT publikon videoklipin "Ti", në bashkëpunim me Toni.

Më datë 29 Gusht 2014, Toni publikon videoklipin "Prit Pak", në bashkëpunim me Dafina Dauti.

Më datë 9 Maj 2015, Rovena Stefa publikon videoklipin "Vete Me The Te Dua", në bashkëpunim me Toni.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0