Tonin Uldedaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
Tonin Uldedaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Viktor Paloka

Istref Zaraj

Lirim Hoxha

Petrit Gjini

Lekë Dedvukaj

Elderin Dekaj

Prek Mrishaj

Artur Matia

Suad Shaptafa

Xhelal Juka


Tags: Tonin Uldedaj

Krijo Një Kartolinë