Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Tony Sahiti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Blerton Sahiti
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Tony Sahiti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Tetor 2018, Tony & Primo publikojnë videoklipin "Real Life"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Amir

Mc.Problemi

Mad Boy

Bac

Alboos

Mr.Don

Real-D

1ky

Durimash

Briski


Tags: Tony Sahiti, Tony, Blerton Sahiti

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet