A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

RENDITJA ZYRTARE:
8 Janar 2018 - 14 Janar 2018

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 8 Janar 2018 - 14 Janar 2018 dhe në vendin e parë rigjejmë kryesuesen e javës që shkoi “Çelsi I Zemres” nga Xhensila. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Shanghai” - Flori Mumajesi (Pozicioni 5), “Yoko Ono” - Capital T (Pozicioni 24), “Ti Amo” - Veysel (Pozicioni 26), “T'lutem Jo” - Fidan Gashi (Pozicioni 90). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Nuse Kosovare” - Shyhrete Behluli & Engjellusha Salihu (+152 pozicione), “Premtimet” - Mozzik (+101 pozicione), “Don't Let Me Go” - Kanita (+71 pozicione), “Kuks” - Mozzik (+52 pozicione).

Shfleto Arkivin: 2009 - 2018
teksteshqip.com © 2007 - 2018