A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

OFFICIAL CHART:
15 Prill 2019 - 21 Prill 2019

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 15 Prill 2019 - 21 Prill 2019 dhe në vendin e parë ngjitet 3 pozicione kënga “Zemër” nga Dhurata Dora. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Selfmade” - Getinjo (Pozicioni 10), “Ëndrrat E Mia” - Alban Ramosaj (Pozicioni 41), “3 Vitet Tona” - Emir (Pozicioni 46), “Mirë Se T'Gjeta Moj Kosovë” - Gold Ag (Pozicioni 49). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Qikat E Mia” - Dhurata Dora (+117 pozicione), “Medelina” - S4MM (+106 pozicione), “Me Ke Mua” - Kejsi Tola (+98 pozicione), “Kesh Kesh” - Dhurata Dora (+91 pozicione).

Browse Charts Archive: 2009 - 2019
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019