Më mbaj mend (për 1 muaj)

RENDITJA ZYRTARE:
6 Qershor 2021 - 12 Qershor 2021

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 6 Qershor 2021 - 12 Qershor 2021 dhe në vendin e parë ngjitet 77 pozicione kënga “Marr” nga Majk & Ledri Vula. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Pa Ty (Remix)” - Cricket, Muma & Dafina Zeqiri (Pozicioni 2), “Loti” - Elvana Gjata (Pozicioni 17), “Për Hajr Gjyshe” - Shyhrete Behluli & Gold AG (Pozicioni 32), “Dike Si Ti” - Klea Huta (Pozicioni 41). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Seriozisht” - Mossi (+116 pozicione), “Marr” - Majk & Ledri Vula (+77 pozicione), “Kenge Kanagjegji (Vendosja E Kanes)” - Dafina Morina (+77 pozicione), “I Paprekshum” - Mossi (+68 pozicione).

Shfleto Arkivin: 2009 - 2021