A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

RENDITJA ZYRTARE:
7 Tetor 2019 - 13 Tetor 2019

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 7 Tetor 2019 - 13 Tetor 2019 dhe në vendin e parë gjejmë një hyrje të re, e cila katapultohet kështu direkt e në krye të renditjes. Bëhet fjalë për këngën “Termet” nga Lluni & Blleki. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Termet” - Lluni & Blleki (Pozicioni 1), “S'ka Fjal” - Mossi & EMI (Pozicioni 4), “Cartelo” - Anestezioni (Pozicioni 13), “E Çka Na Mbeti” - Nusret Kurtishi (Pozicioni 17). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Semafori” - Mc Kresha (+11 pozicione), “Jeten Tende” - Shkurte Gashi (+4 pozicione), “Pasite” - Tayna, Mc Kresha & Lyrical Son (+3 pozicione), “Naked” - Ava Max (+3 pozicione).

Shfleto Arkivin: 2009 - 2019
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019