A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

OFFICIAL CHART:
14 Mars 2011 - 20 Mars 2011

Kjo është renditja zyrtare e këngëve në TeksteShqip.com për periudhën 14 Mars 2011 - 20 Mars 2011. Në vendin e parë gjejmë një hyrje të re, e cila katapultohet kështu direkt e në krye të renditjes. Bëhet fjalë për këngën “Feel The Passion” nga Aurela Gace. Hyrjet e reja që u renditën më lart në renditje janë: “Feel The Passion” - Aurela Gace (Pozicioni 1), “Back To Albania” - Invador (Pozicioni 3), “Oj Nafaka Jeme” - Ermal Fejzullahu (Pozicioni 8), “Do U” - Lyrical Son (Pozicioni 20), “Takimi Ne Istikam” - Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli (Pozicioni 24). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Zero” - Kaltrina Selimi (+189 pozicione), “Ca$h” - Aurela Gace (+147 pozicione), “Dashuria Ime” - Stine (+132 pozicione), “Vibe” - 2po2 (+124 pozicione), “Rock City” - Blero & Freax (+111 pozicione).

Browse Charts Archive: 2009 - 2019
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019