A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

OFFICIAL CHART:
21 Maj 2012 - 27 Maj 2012

Kjo është renditja zyrtare e këngëve në TeksteShqip.com për periudhën 21 Maj 2012 - 27 Maj 2012. Në vendin e parë gjejmë një hyrje të re, e cila katapultohet kështu direkt e në krye të renditjes. Bëhet fjalë për këngën “N'dashuri Nuk Besoj Me” nga Motrat Mustafa. Hyrjet e reja që u renditën më lart në renditje janë: “N'dashuri Nuk Besoj Me” - Motrat Mustafa (Pozicioni 1), “1 Selam” - Noizy (Pozicioni 3), “Te Ndare” - Poni (Pozicioni 4), “1 Si Ti” - Cartani (Pozicioni 9), “Syte E Tu” - Liridon Sadriu (Pozicioni 11). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Ajo Hala O Fmi” - Astroo (+163 pozicione), “Shpirtit Tim” - Motrat Mustafa (+76 pozicione), “3 Tyma” - Noizy (+72 pozicione), “Ahh Kuku Per Ta (diss Baba Records)” - Noizy (+70 pozicione), “Kaj” - Unikkatil (+70 pozicione).

Browse Charts Archive: 2009 - 2019
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019