A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

OFFICIAL CHART:
17 Mars 2014 - 23 Mars 2014

Kjo është renditja zyrtare e këngëve në TeksteShqip.com për periudhën 17 Mars 2014 - 23 Mars 2014. Në vendin e parë ngjitet 18 pozicione kënga “Amsterdam” nga Mc Kresha. Hyrjet e reja që u renditën më lart në renditje janë: “Ca Ki Qef” - Klepto (Pozicioni 7), “Facedown” - Capital T (Pozicioni 10), “E Vuaj” - Alida (Pozicioni 19), “Syri Im Po Loton” - Valbona Spahiu (Pozicioni 22), “One Night's Anger” - Hersi (Pozicioni 29). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Handsup” - Vj (+80 pozicione), “I Asaj” - Tuna (+55 pozicione), “Asnjehere” - Alberie Hadergjonaj (+51 pozicione), “Për Ty” - Adelina Berisha (+45 pozicione), “Te Dua Ty” - Marsel Ademi (+39 pozicione).

Browse Charts Archive: 2009 - 2019
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019