Më mbaj mend (për 1 muaj)

RENDITJA ZYRTARE:
18 Korrik 2021 - 24 Korrik 2021

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 18 Korrik 2021 - 24 Korrik 2021 dhe në vendin e parë rigjejmë kryesuesen e javës që shkoi “Dale” nga Butrint Imeri, Kida & Ledri Vula. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Mi Amor” - Dhurata Dora (Pozicioni 3), “Nese Don” - Loredana & Mozzik (Pozicioni 11), “Inati” - Melisa Lleshi (Pozicioni 16), “Puthje” - Sinan Hoxha & Anxhela Peristeri (Pozicioni 32). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Rrena” - Lannex (+104 pozicione), “Urime Martesa” - Motrat Hoxha (+71 pozicione), “Papa” - Elvana Gjata, Sickotoy & Inna (+63 pozicione), “Ditari” - Remzie Osmani & Nexhat Osmani (+59 pozicione).

Shfleto Arkivin: 2009 - 2021