Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Tori One

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
BIOGRAFIA: Tori One është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Janar 2016, Pandeli Frroku merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Mos U Ndal", në bashkëpunim me Storm Fire & Tori Dpk. Më datë 16 Shkurt 2016, Storm Fire publikojnë videoklipin "Prap Gezuar", në bashkëpunim me Pandeli Frroku & Tori Dpk. Më datë 12 Qershor 2016, Tori publikon videoklipin "Kukësi Jonë". Më datë 26 Gusht 2016, Tori publikon videoklipin "S'ta Lo Fajin", në bashkëpunim me Sandra. Më datë 12 Dhjetor 2016, Tori Dpk publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ummet

Bigg V

Agon Nimani

Lil Ami

Danny Boy

Xhema Aka Jemayli

Legjenda

Kacho

Gjyks

Oran G


Tags: Tori One, Tori, Tori Dpk, Tori One1

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet