Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tori - Kallxom Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ref. x2:
Kallxom ku po shkon
A ki me dasht edhe ti tjeter kon
Un e di kam bo faje
Emrin tem nzemer maje,mos e harro

Para se me ik meno,qe pa mu ski me mujt
E di qe kam gabu,qata nuk muj me tlut
Me nejt hala me mu
Kur mora vesh qe ike,zemren ma nale
E nese nji dit ki mu kthy,kam me tprit amore

Tu bo pare,mas dore t’lash
Nuk do me than qe nuk t’kam dasht
Tkam bo me kajt,tkam bo me m’shajt
Po prap n’zemer mke majt

(aaa) tash ën n’zemer mu po m’dhem
(aaa) kur e di qe mo,ti sëm pret
Krejt ca ti kam fal merri merri
E krejt fajet mu lemi lemi

Ref. x2:
Kallxom ku po shkon
A ki me dasht edhe ti tjeter kon
Un e di kam bo faje
Emrin tem nzemer maje,mos e harro

Se dikur ishim bashk,tash s’mujna mu pa
Bejbi sjena na
Vec ta dish,prej kohes qe ke ik
Sa mka mar malli me tpa
Se n’mendjen teme,hala je ti
Hala per mu je dashni

E nese nuk kam gjo tjeter me t’thon
T’falenderoj per kohen qe kalum bashk
Ike pa m’thon asni fjal
S’ma dhe mundesin,as me t’thon m’fal

Ref. x2:
Kallxom ku po shkon
A ki me dasht edhe ti tjeter kon
Un e di kam bo faje
Emrin tem nzemer maje,mos e harroNuk kemi video për këtë këngë.


Tori One
Publikimi: 09/12/2018
Muzika: Pandeli Frroku
Teksti: Tori One
Orkestrimi: Pandeli Frroku


Tori - Kallxom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallxom".
3. Video është e këngës "Kallxom", por nuk këndohet nga Tori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tori One:


Komente 0