Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tori - M'duhesh Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

A pot kujtohen diteet tona bshk a ke harru ti
Jena kon te pa ndashem ore e çast e dime na dy
E tash larg te ndjej shume larg dhe pse je afer
Thuaj diçka nje fjale te pakten

Ti e di qe vet smuj me ja dal mduhet dikush mu mujt mu majt M'duhesh ti Mos e le inatin me shkatrru gjithçka qe na dy ndertum mos e bon ti

E tash larg te ndjej shume larg dhe pse je afer
Thuaj diçka nje fjale te pakten

Ti e di qe vet smuj me ja dal mduhet dikush mu mujt mu majt M'duhesh ti Mos e le inatin me shkatrru gjithqka qe na dy ndertum mos e bon ti

E tash larg te ndjej shume larg dhe pse je afer thuaj diçka nje fjale te pakten

E tash larg te ndjej shume larg dhe pse je afer thuaj diçka nje fjale te pakten

Nese e nesermja nuk vjen ta kom thon prap po ta them se un tkom dasht shume
E di qe e verteta dhemb e di qe krenaria stlen mu kthy te un


Tori - M'duhesh Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'duhesh Ti".
3. Video është e këngës "M'duhesh Ti", por nuk këndohet nga Tori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tori (Fitore Berisha):


Komente 0