Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Tornados

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Tornados është një grup artistësh i njohur. Autobiografi: Me Rap Muzik kemi fillu te merremi qysh në vitin (1999-2000) pas perfundimit të luftës dhe pas një kohe të shkurt në fillim të vitit 2001 kemi Recordu Demo-t e para ku disa prej tyre vlen te permenden: “Kqyrem N'sy” ,“Weekend”,“Mos Shit Trimni” etj etj. Qdo fillim i ka mangsit e veta vështersit e veta, por me t'thon fillimi i shfaqjeve t'ndjenjave jasht kisha thon qe vec pritet tash e mas, dmth gjate kesaj kohe ma shum me mendu mi ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareAnalizo (2006)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shkurtja Shyhreti Remzia

Principata3

Bilbilat E Mushtishtit

Stupcat

Machiato Band

Seleksioni 039

Bam

Diadema

Rock Gjinis

King Records

Tags: Tornados, Torrnados, Tornado's, Tba


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet