Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tornados - Boten Rrotullon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I.BarotI.

prekem njeken na le vetem na perpara ecem m'brapa kur nuk metem
kurgjo nuk u fletem senet vet i dhezem na punum ton kohen besom
ku nuk nejshem naten rrina qut diten shoki flejshem
kena dasht me thy shoki na e thejshem se na dina per me thy
plot repera mesin n dry so per veten po per ty qyky sen ala su kry
tash fillon tash ndryshon TORNADOS pesh ju qon reperat i inspiron
kondon e borbandon se na kena munucion
repin shum nalt e qon si na kurkush se bon se krejtti po harron
me veten je ka manovron rima jon besomni ngoni
trunin ta pushton po ti se tregoni se kur kush sun n'a n'dalon
kurgjo nuk marrum tjeter veq ato qi na takon

II

tani ngom lexom kuptom krejt qa jom ka thom nuk e thom me tjeter
kon me vemendje logjikom ki me vetti qa fiton veq me neve
perparon nese don perpara shkon kshilla jeme te ti ndikon
sa here foli foli per te ton , niere goja po foli 3 here truni
po menon edhe vet pe shihni se kurkush sun n'a n'dalon
TORNADOS kthehet prap veq me tjeter nese joN.

I.Refreni

Jeten Ta Ndryshon Krejt Ta Komplikon Mundin Posht Ta Qon
Nese Ti Gabon
Boten Rotullon "TORNADOSS" (dy zera)
Boten E Trazon "TORNADOSS" (dy zera)

Jeten Ta Ndryshon Krejt Ta Komplikon Mundin Posht Ta Qon
Nese Ti Gabon
Boten Rotullon "TORNADOSS" (dy zera)
Boten E Trazon "TORNADOSS" (dy zera)

III.FloetrI.

ta pa hi kres tu ndez tu dhez
tu pas gjithmon plot shkreps tu hec tu pec tu e ngre qdo kthes
se perime hiq ska ndales apeshe qeta trit na i bojm per me fit
ti munoesh me habit po ska sen qe na qilit e do shum tu
shkallavit spo kuptojn kurgjo naj fit tu bo terr krejt para
ftyre veq pervoja ti qel syt
nashta pak po kupton po ndrron menim
po do tash kthim ke veq ni testim ke veq ni qellim per naj
perfitim ndryshe murrem vesh se ska anashkalim
qa po di kur me hi (se di )) usafis me ta lon brit
qe dallimin se ki dit fjala jem gjithmon u dit
per qellim per qdo bit un bertiti edhe pik e ti mirru me mu
se un di ku me ta qit hey
mos harro se t'hup lezetii t'hup vlefta t'hup respekti
t'hup mundi tvjen per s'leti per mu osht krejt per s'leti
kjo bot e rumullakt senet kthe'en krejt me vakt
nuk ja nisim kur veq ajt rri rahat dhe ni rahat
e n'fakt kena dashni bon dashni kush jep dashni
me respekt gjith rin n vermi n'guxh t'karit inat'qit YOO!

II.Refreni

Jeten Ta Ndryshon Krejt Ta Komplikon Mundin Posht Ta Qon
Nese Ti Gabon
Boten Rotullon "TORNADOSS" (dy zera)
Boten E Trazon "TORNADOSS" (dy zera)

Jeten Ta Ndryshon Krejt Ta Komplikon Mundin Posht Ta Qon
Nese Ti Gabon
Boten Rotullon "TORNADOSS" (dy zera)
Boten E Trazon "TORNADOSS" (dy zera)Juli.


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tornados
Publikimi: 27/12/2011


Tornados - Boten Rrotullon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boten Rrotullon".
3. Video është e këngës "Boten Rrotullon", por nuk këndohet nga Tornados.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tornados:


Komente 0