Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Tornados - E Di Qe Keni Qef  (Feat. Rameka)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00

Featuring

Rameka

Këngë e albumit:

"Analizo"
.........................................................
Yoo e di qe ti ki qef po smunesh me na mrri
Hip-hop shqip tamam kush ta pruni shqiptari
T.B.A n'histori nermal me rima ............
Na nuk hecim kadal dal e keni vrejt folim drejt
Me gjdo sen ti kallim krejt kurr nuk hina ka o let
Veq anej ka o ma nxet per qita na jem na
Nuk kena pik prej qjellit
Kur dalim na perpara ja marim rrezet djellit
Ska nevoj me na mat se per ket sen na jena trond
Bash qaty ku sta mer mendja shtine kryt qaty na gjon
Hina kadush e dalum ka dush hita shqiptare bojm qa dush


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Tornados:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet