Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Tornados - Jeta Vazhdon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/08/2009

2009-08-29T23:40:45+00:00Foli me veten ton jeten
i mbyllur me 1 dhom
shpesh her e shoh 1 onderr mdoket vetja si kufom
Ma mir e shof si me kon storje e vertet
Ma zor pe kam me jetu se sa me vdek
Nuk o shum leht vertet veq me karrocen jam tu hec.........
I vetmi sen qe me ka met osh koha me mundon pa pritmas ni zo i jetes ne veshin tem tingellon
Jeta vazhdon shkon pa mar parasysh pasojat dikur vet i kupton lojat dikur vet i kalon provat


Ky tekst u dërgua nga F
Më Shumë Këngë Nga Tornados:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet