Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tornados - Kyqu (Feat. F-Tim & Buja)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Bujaa

Ku kari mu kyq un tima a n'rima
Me qka pe rollitum me blunt a me rizlla
Kyqum n'tripa se ja mushum politik
Ose perndryshe kyqu se zani jem o n'bit [ BEAT ]
Qysh pom doket s'paske dit hajde t'msoj me rollit
o qim nane kta o bari t'bon HII e jo t'pit
Niher e llomit e ja vjedh do leter gjyshes
E qet barin nn'leter e mshel edhe tani kyqesh
N'krah dallendyshes ose n'krah t'shqiponjes
Kur hyp nalt kyqesh doket vetja maje t'kodres
Kqyna me dosta Kyqna me rrospa
Ma von untohum tubohum shkojm hajm tosta
E keshum pakum venin ta llakum
Reperat i rollitum si rabi me ta kur kapum K K K K K K Kyquuu .


Ky tekst u dërgua nga D1ssaster.Tornados
Featuring: Buja & F-Tim
Publikimi: 22/01/2009


Tornados - Kyqu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kyqu".
3. Video është e këngës "Kyqu", por nuk këndohet nga Tornados.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tornados:


Komente 0