Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tornados - Veq Na (Feat. Pa Kufit)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Barooti
............................................................
Yoo si fllo qoni durt nalt yoo
Seni i qarrt oo veq na dina me bo show
Dina ... ju shtina n'tripa
Normal veq me senet tona qohet nkom e gjith publika
Hajde knej e sheh qa mun me bo
Qa nuk bon kerkush une vi edhe ta dho
Ska repera sikur na perfekt
Se per kta reperat tjer kerkujna si kerset
A pe sheh qe yoo senet tona tllakin
Po le papakin hiq mos e ......
Kejt dhipat mledhen edhe nfund kejt i
............................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendTornados
Publikimi: 19/11/2010


Tornados - Veq Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Na".
3. Video është e këngës "Veq Na", por nuk këndohet nga Tornados.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tornados:


Komente 0