Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tossi G - Dis E7 Shkupit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tossi G

Qysh hi e qysh ja nisi e di une qka boii vet
Po thu jom Reper i Ran/ Po Jom kat RRxoii Kaq Leht
mos Mi Shkruj Podujev /Mos disa Se krejt Tboii Hor
Me 1 hap Per para e eci veq me 1 Drejtim
Ti Je kA thuee Shum Fjal/po spo bon as 1 weprim
Jom Kush Jom mos me pEngo SHum Pot THom
Kqyri Punt e Juve Nese te RReii Diqka Kallxom/
na e bojm qysh e bojm po prap del hit/
Ju e boni Mut E spo Ngohet as 1 dit
LLapin E kom n´zemer Veq 1 fjal me bo me ni Runu se robt npidh jav qi

Dis E7
Uuahuuuaaahuahua Yea Yea


Ky tekst u dërgua nga  Tossi G


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tossi G
Publikimi: 20/01/2015


Tossi G - Dis E7 Shkupit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dis E7 Shkupit".
3. Video është e këngës "Dis E7 Shkupit", por nuk këndohet nga Tossi G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tossi G:


Komente 0