A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Traboin Mehaj - Dashnija Jem


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2019

2019-07-05T21:40:41

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash 2019"


oj dashni dashnija jem
vend special ke n'zemren tem
edhe celesin maje ti
mbylle me dry dhe dashni
buza jote si sheqer
me fol keq s'flet asnjeher
shpirti im gjen qetesi
vec nji nat mos me pa ty

ref:
kurr ma mir nuk kisha gjet
ti je kan dhe ke me mbet
dashnija jem e vertet
kurr ma mir un nuk jam kan
te kam than e kam me t'than
te dua ty moj xhan
(x2)

ti je drita syve t'mi
paskam pas nafak me ty
me cel drita menxi s'pres
loçka jem mirmengjes
buza jote si sheqer
me fol keq s'flet asnjeher
shpirti im gjen qetesi
vec nji nat mos me pa ty

ref:
kurr ma mir nuk kisha gjet
ti je kan dhe ke me mbet
dashnija jem e vertet
kurr ma mir un nuk jam kan
te kam than e kam me t'than
te dua ty moj xhan
(x2)

ref:
kurr ma mir nuk kisha gjet
ti je kan dhe ke me mbet
dashnija jem e vertet
kurr ma mir un nuk jam kan
te kam than e kam me t'than
te dua ty moj xhan
(x2)


Ky tekst u dërgua nga Grgn







Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019