Më mbaj mend (për 1 muaj)

Traboin Mehaj - Oj Lulije Pellumb I Bardhe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash 2019"

Komente

Asnjë Koment

31/08/2019

2019-08-31T15:30:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Lulije Pellumb I Bardhe" kënduar nga Traboin Mehaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Traboin Mehaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Traboin Mehaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet