Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tracks Band - U Harruam

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Harruam".
3. Video është e këngës "U Harruam", por nuk këndohet nga Tracks Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tracks Band - U Harruam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

23/05/2019

2019-05-23T17:12:16+00:00Strofa e par
U ndam dhe pse nuk doja
Dhe nxehesh se tu afrova
Fjalet e tua i mbaj mend
Dhe akoma me dhemb

Strofa e dyte
Dhe me thua qe u harruan,
ato fjal, puthje dhe perqafime,
sepse po ti jep dikush,
por jo ne menyren time...

Nuk ka justifikime ne
Dashni
Ti neser do dalesh me dike
Un e di

Ref.
U harruam si doje ti
Me ate buzeqeshje ne fund
Sic tregon nje perrall
por fundi Nuk ishte sic e doja un..

Humba gjithcka por rigjeta veten
Diku e kisha harruar,
Dhe mora guximin ta sjell tek ty
duke shpresuar...
por dhe ate e paske harruar..

Strofa e tret
Per ty flitet kudo, por ti hecen ne
Rrugen tende,
por me shpirt te Dhemb,
qe nuk e kuptuam ndjenjen Tende...

Strofa e katert
Tani jemi ketu, mbase jam ber
problem per ty, ai eshte dikushi
Por un isha i duhuri, dhe ti e di zemra flet dhe pse ti e hesht ata sy flasin dhe pse buzet hasin

Pse me ve faj dhe
Urrej veten...po te
Me thoje ne sy
Qe do nje tjeter


Ref.
U harruam si doje ti
Me ate buzeqeshje ne fund
Sic tregon nje perrall por fundi
Nuk ishte sic e doja un...

Humba gjithcka por rigjeta veten
Diku e kisha harruar,
Dhe mora guximin ta sjell tek ty
duke shpresuar...
por dhe ate e paske harruar..


Teksti: Enes Molla


Ky tekst u dërgua nga Adashi
Më Shumë Këngë Nga Tracks Band:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet