Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tracy Chapman - House Of The Rising Sun Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


There is a house in New Orleans
They call the Rising Sun
And it's been the ruin of many a poor girl
And God I know I'm one

My mother she's a tailor
She sews those new bluejeans
My father he's a gamblin' man
Down in New Orleans

Now the only thing a gambler needs
Is a suitcase and trunk
And the only time he's ever satisfied
Is when he's on a drunk

I got one foot on the platform
The other foot on the train
I'm goin' back to New Orleans
To wear that ball and chain

Oh mother tell your children
Not to do as I have done
Spend your lives in sin and misery
In the House of the Rising Sun

There is a house in New Orleans
They call the Rising Sun
And it's been the ruin of many a poor girl
And God I know I'm oneNuk kemi video për këtë këngë.
Tracy Chapman - House Of The Rising Sun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "House Of The Rising Sun".
3. Video është e këngës "House Of The Rising Sun", por nuk këndohet nga Tracy Chapman.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tracy Chapman:


Komente 0