Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tracy Chapman - First Try Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Can't run fast enough
Can't hide I can't fly
I'm struggling with the limits of this ordinary life

I'm just a
Just a
Just a first try

Can't hear what you say
Can't see by the light
I'm struggling with the limits of this ordinary life

I'm just a
Just a
Just a first try

Can't say what I mean
Can't love from the heart
Can't trust in the mercy and the goodness in the world
Can't learn to accept that it's alright
To struggle with the limits of this ordinary life

Can't be
Just a
Just a first try
Can't be
Just a
Just a first try
Just a
Just a
Just a first tryNuk kemi video për këtë këngë.
Tracy Chapman - First Try
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "First Try".
3. Video është e këngës "First Try", por nuk këndohet nga Tracy Chapman.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tracy Chapman:


Komente 0