Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trampolinë - Njeri (Këngë E Kotë) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[2x]
Njeri
Viktimë e përhershme
Kur do të ngritesh
Kur do ta heqësh atë grim
Lëmosha
Askund s'të çon
Nëse nuk e zen gjahun
Ty të mbeten veç eshtrat (o as eshtrat)

Nuk e di ku mendon t'shkosh me këtë
Përtacia vetëm të bën dëm
Se sytë e tu të vuajtur nuk mashtrojnë gjatë
Do t'vijë dita kur toka do t'kthehet mbrapsht
Do të mbetesh braktisur
Do të vdesësh urie
E unë do të vras
Dhe ne

Njeri
Viktimë e përhershme
Kur do të ngritesh
Kur do ta heqësh atë grim
Lëmosha
Askund s'të çon
Nëse nuk e zen gjahun
Ty të mbeten veç eshtrat (o as eshtrat)

Nuk e di ku mendon t'shkosh me këtë
Përtacia vetëm të bën dëm
Se sytë e tu të vuajtur nuk mashtrojnë gjatë
Do t'vijë dita kur toka do t'kthehet mbrapsht
Do të mbetesh braktisur
Cipridon cullak
E unë do të vras
Dhe ne do të ngritemi mbi eshtrat tua
Ku i ke tani këngët e lavdisë
Trim si duket nuk kishte fare
Ti je veç 1 hiçgjë
Kënga ime është fare e kotë


Ky tekst u dërgua nga Naten diteTrampolinë
Publikimi: 17/06/2022


Trampolinë - Njeri (Këngë E Kotë)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njeri (Këngë E Kotë)".
3. Video është e këngës "Njeri (Këngë E Kotë)", por nuk këndohet nga Trampolinë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trampolinë:


Komente 0