Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trampolinë - I Love Everything Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


And I love everything
Everything you throw at me
And I love you baby
No matter where you'll be tonight

And I love everything
Everything you throw at me
And I love you baby
No matter who you'll be tonight

I'll dream of you
Tomorrow will be a new day
It'll carry me through
To the next evening
When I'll dream of you
I'll dream of you
I will dream of you

I hate the mornings
I hate afternoons
The only time that I love
Is when I'm with you
That's when I'll dream of you

And I will dream of you
No matter where you are
You will always be inside of me
We will never be apart
Trampolinë
Publikimi: 17/06/2022


Trampolinë - I Love Everything
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Love Everything".
3. Video është e këngës "I Love Everything", por nuk këndohet nga Trampolinë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trampolinë:


Komente 0