Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trampolinë - Nalëm Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur menoj që jom ma s'nalti
Kur menoj që jom ma i çarti
Kur menoj që jom ma i forti
Kur menoj që s'm'ndal as topi
Kur menoj që s'ka me mu
Kur filloj me harru
Prej kah jom nisë
Kah jom nisë me shku

Nalëm

Kur e sheh që s'jom ty pa mo
Kur e sheh që s'jom ty ni mo
E m'ka hupë krejt barabari
E s'jom ty menu me kry mo
Kur ia nisi m'i harru
Senet që m'kanë gëzu
E kur gëzimi ka kaherë
Që nuk i bjen mo knena

Duhesh me m'nalë

Kur krejt i ndaj n'dy thasë
E ton kohën hesap boj
Edhe murit ty u përplasë
Menimin nuk e ndërroj
E kur edhe n'ty
la filloj me dyshu
Nalëm qat'herë meniherë
Sa s'kom kapërcy

Duhesh me m'nalë

Edhe nëse t'idhnohna e kurrë s't'pajtohna

Nalëm

Kur menoj që jom ma s'nalti
Kur menoj që jom ma i çarti
Kur menoj që jom ma i forti... nalëm


Ky tekst u dërgua nga Naten diteTrampolinë
Publikimi: 17/06/2022


Trampolinë - Nalëm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nalëm".
3. Video është e këngës "Nalëm", por nuk këndohet nga Trampolinë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trampolinë:


Komente 0