Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trampolinë - Rruga (Kam Qejfin Tim) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Rruga si rruga
Me tmerret e saj
Ti mos u nis

Më thua që tani
Po rrugës s'i dihet
Po edhe sikur t'i dihej
Kam qejfin tim
S'pyes asnjeri

Lufta si lufta
Me varret e saj
Ti mos u vrit
Më thua, jo kaq i ri
Po vdekjes s'i dihet
Po edhe sikur t'i dihej
Kam qejfin tim
S'pyes asnjeri

Kanga si kanga
Me britmat e saj
Ti mos këndo
Më thua, jo në këtë zi
Po kanga nuk mbahet
Po edhe sikur të mbahej
Kam qejfin tim
S'pyes asnjeri
Trampolinë
Publikimi: 17/06/2022


Trampolinë - Rruga (Kam Qejfin Tim)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruga (Kam Qejfin Tim)".
3. Video është e këngës "Rruga (Kam Qejfin Tim)", por nuk këndohet nga Trampolinë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trampolinë:


Komente 0